Esra Ezmeci Çapalama Yöntemi Nedir?

19 Ocak 2022
Esra Ezmeci Çapalama Yöntemi Nedir?

Esra Ezmeci Kimdir?

Esra Ezmeci kimdir sorusu çok fazla soruluyor. Ezmeci, son zamanlarda isminden sıklıkla söz edilen psikolog unvanına sahip yazardır. Kendisi 1 Ağustos 1986 İstanbul doğumludur. Ayrıca Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci oldukça parlak bir akademik geçmişe sahip. Akademik başlangıcında İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü dereceyle bitirmiştir. Şu an halen adli bilimler doktora eğitimine devam etmektir. Bunun yanında, Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

Özel hayatındaysa; 2015 yılında boşanmış olan Ezmeci'nin 1 oğlu bulunmaktadır. Üzerine çalıştığı konular birçok insana fayda sağlamıştır. Bilhassa, bağımlılık tedavisi, ilişki danışmanlığı, ergen psikolojisi üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile oldukça başarı almıştır. Böylelikle, yazar, ulusal ve uluslararası birçok televizyon programına konuk olmuştur. Bunun yanında, kendi hazırladığı psikoloji temalı programlarda sunuculuk yaptı. Şimdilerde yeni eseri üzerine çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Bunun yanında, Esra Ezmeci'ye nasıl ulaşabilirsiniz sorusunun cevabıysa oldukça basit. Ezmeci, Terapi Evreni isimli merkezde seanslar vermektedir. Bu seanslar çok yönlüdür. Ayrıca psikolog Esra Ezmeci oldukça ünlü olmasına rağmen halen randevu kabul etmektedir. Birçok danışanı onunla kurduğu iletişimden memnun kaldığını belirten yorumlar yapıyor. Ezmeci, çift terapisi başta olmak üzere psikoloji alanındaki her işi hakkıyla yerine getiriyor. Psikoloji konusunda tüm danışanlarına ve televizyondaki izleyicilerine çapalama tekniğini öğretmekten ve ilişkileri konusunda tavsiye vermeyi başarıyla gerçekleştiriyor.

Esra Ezmeci Çapalama Yöntemi Nedir?

Ayrıca Esra Ezmeci sadece klinik alanında başarılı değil birçok alanda başarılı. Esra Ezmeci çapalama tekniği birçok açıdan yarar sağlayabilir. Peki, çapalama tekniği nedir? Ayrıca Esra Ezmeci sevgiliye çapalama tekniği nasıl yapılır? Çapalama tekniği Esra Ezmeci tarafından bulunmuştur. Basit bir şekilde güzel bir andayken, sevdiğiniz kişinin omzuna avuç içine üç dört saniye baskı yapmanızdır. Bu sayede bu ufak baskılar, sevdiğiniz kişiyi size bağlar. 

Esra Ezmeci hakkında konuşulması gereken konulardan biri de yazmış olduğu kitaplardır. Ezmeci, bu kitaplarında çapalama tekniği ve ilişkiler üzerinde yoğunlaşmıştır. İnsan ilişkileri ve romantik ilişkiler konusunda oldukça başarılı çıkarımları olan Ezmeci, çok okunan kitaplara sahiptir. Böylelikle okurlarının kalbini kazanmış ve kısa sürede zirveye yerleşen psikologlardan biri olmuştur. Esra Ezmeci çapalama tekniği konusunda da iyi dönütler alan yazarımız, başarılı çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Esra Ezmeci Önerileri

  • Ters çapalama yapmayın.

İstemediğiniz bir durumu ısrarla düşünmeyin. Bu yaptığınız o durumu tamamen size yöneltir. Bundan dolayı kısa sürede başınıza gelir. Sanki o sorunu çözmüş gibi düşünün ve buna odaklanın. Kısa sürede sorunu çözeceksiniz.

  • Çapalama tekniği uygulayın.

Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak istiyorsunuz. Bağlama denilen çapalama yöntemini uygulayın. Bu yöntem sayesinde sevgiliniz, eşiniz sizden asla ayrılamayacak. Sürekli o anın ve güzelliğin tadına varacak. Unutmayın, tatmin olmuş mutlu olmuş biri sürekli bunu ister. Mutluluk bağımlılık yaratır.

  • Kendinize güvenin.

Bir ilişkide ne güzellik ne de yakışıklılık önemlidir. Bir ilişkinin odak noktası karizmadır. Karizma güvenden gelir. Kendinize güvenin ve tamamen odaklanın. Yaptığınız işe ve kişiye odaklanırsanız sorunun üstesinden geleceksiniz. Bu konuda destek almak için giyiminize ve tavrınıza dikkat edin. Unutmayın, kendinize yakışanı tercih ederseniz hep daha önde ve öncelikte olacaksınız. Esra Ezmeci, kırmızı ve siyah renkler giymenizi öneriyor. Bu konuda dikkatli davranmanız ilişkinizi ve sizi kurtarır.

  • Daha feminen/maskülen olun.

Dişilik unsurları sadece organ yapılarından gelmez. Feminen hal bir enerjidir. Basit bir şekilde kendinize çekebilirsiniz. En basit yollarla bundan bahsedelim. Bir etek giydiğinizde onu taşımanız önemlidir. Mühim olan boyu değildir. O eteği giydiğinizde kendinizi daha kadınsı hissediyorsanız, eteğinizin markasının ve bedeninin bir önemi yoktur. Kısacası kendinizi iyi hissettiğiniz kıyafetlerin içinde ruhunuzu ortaya çıkarın.

  • Esra Ezmeci tuzlu su ve çapalama

Esra Ezmeci kimdir sorusunun en önemli sebebi olan çapalama tekniği oldukça popülerdir. Bir bardak su alın ve içine Ezmeci tarafından önerilen 2 çay kaşığı tuzu atın. Bu tuzlu suyla yıkanmaya çalışın. Yani, yıkanma suyunuzun içine bu suyu karıştırın. Sonrasında dişilik enerjiniz artacak. Erkekleri çok kısa ve etkili biçimde çekeceksiniz. Tuzlu su Esra Ezmeci için dişilik özelliğini arttırır.

Esra Ezmeci Eser Listesi

Esra Ezmeci birçok kitabın sahibidir. Eserleri insan ilişkilerine yoğunlaşmıştır. Bu konuda terapi de vermektedir. Esra Ezmecinin bu eserleri sayesinde kurtulan evlilikler ve ilişkilerin olduğu yorumlar mevcuttur. Böylelikle, geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmıştır. Bu açıdan onun görüşlerinin tıbbi ve manevi anlamda iyileştirici olduğunu düşünenlerin sayısı oldukça fazladı. Esra Ezmeci kimdir sorusunun bu kadar aratılmasının en önemli sebebi budur. Kısacası, Esra Ezmeci gerek mesleki anlamda gerek edebi anlamda kalemi güçlü bir yazardır. Esra Ezmeci çapalama tekniği hakkında daha fazla bilgi için Ezmeci’nin kitaplarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Esra Ezmeci Kitapları

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.