700 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
161,50 TL
1-3 İş Gününde Kargo Kargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir Esra Ezmeci'nin son kitabı herkesin yaşamında karşılık bulan bir konuyu işliyor. Kalkıyor musun yoksa orada kalacak mısın? Hepimiz zaman zaman kalkmaya ihtiyaç duyarız. Düşmüş olduğumuzu hissetmemiz aslında yorgunluğumuzdandır. Bu yorgunluk bir ödülle birlikte gelmediğinde çoğu zaman tükenmiş hissederiz. Peki yanında bir ödül olunca da aynı duyguları hisseder miyiz? Çoğu zaman Hayır!, öyleyse insan en çok beklentilerinin karşılığını alamamaktan mı mutsuz olur? Tüm bu sorular ve daha fazlasının yanıtını Esra Ezmeci harika anlatımıyla kitabında veriyor.

  Yaşanmamış bir hayattan daha üzücü ne olabilir?
  Yaşam size ne getirir bilemezsiniz ama sizden ne götüreceğini siz belirlersiniz.
  İnsanız. Yanlışlarımızla doğrularımızla, başarılarımızla başarısızlıklarımızla, sevdiklerimizle sevemediklerimizle, yaptığımız ve var olduğumuz her şeyde her an gelişiyor ve büyüyoruz.

  Bazen canımız o kadar acıyor ki hayata küsüp büyümeyi ve gelişmeyi unutuyoruz. Oysa varlığımızın en anlamlı kısmı hatalarımızdan, tecrübelerimizden ders alarak gelişmek, ilerlemek ve en büyük besinimiz sevgiye her zaman yer açmaktır. Unutmayın, hiçbir zaman, bir daha sevemeyecek, yeni bir hedefin peşine düşemeyecek, yeni hayaller kuramayacak kadar yaşlanmayacaksınız. Hâlâ nefes alıyorken yaşamdan istediğinizi alın.

  Neden yanlış kişiye âşık oluruz?
  Neden kimseye hayır diyemeyiz?
  Neden ilişki kurmaktan ve bağlanmaktan korkarız?
  İlişkilerde kaybettiren davranışlar nelerdir?
  Sevdiğiniz kişiyi evliliğe nasıl ikna edersiniz?
  Nasıl kendiniz olursunuz?
  Özgüven nasıl kazanılır?
  Geçmiş travmalarla nasıl başa çıkılır?
  Hayatınızı nasıl değiştirirsiniz?
  Mutluluk yanılsaması nedir? Neden hep mutsuz hissederiz?

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.