Stefan Zweig

Stefan Zweig Seti - 7 Kitap

Minüskül Kitap
Açıklama
Sen, beni asla, asla tanımayan, bir su birikintisinin yanından geçercesine yanımdan geçip giden, bir taşa basarcasına üstüme basan, hep, ama hep yoluna devam eden ve beni sonsuz bir bekleyiş içerisinde bırakan sen, kimsin ki benim için?
Türü : Set
Sayfa Sayısı : 520
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Dili : Türkçe
700 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
169,90 TL
1-3 İş Gününde Kargo Kargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
detay-kargo.svg (7 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (16)
 • Tavsiye Et
 • Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat (80 Sayfa)

  İnsanların çoğunun hayal gücü kısıtlıdır. Kendilerine doğrudan dokunmayan, sivri ucu; sert bir biçimde ısrarla duyularını harekete geçirmeyen şey, onları neredeyse hiç tahrik etmez.

  Öte yandan, tam gözlerinin önünde meydana gelen ve duygularının dokunma mesafesindeki en ufak bir şey bile, içlerinde ölçüsüz bir tutku tutuşturur. Böyle bir durumda da nadiren gösterdikleri duyarlılıklarının yerini yersiz ve abartılı bir şiddet alır.  Gömülü Şamdan (130 Sayfa)

  455 yılının bol güneşli bir haziran günü, Roma’nın Circus Maximus hipodromunda dev cüsseli, Herullü iki dövüşçü ile Hyrkania’dan getirilen bir yabandomuzu sürüsü arasındaki dövüşün kanlar içinde henüz sona erdiği bir anda, binlerce seyirci arasında git gide artan bir kargaşa başlamıştı.  Bir Kalbin Çöküşü (50 Sayfa)

  Bir kalbi derinden sarsmak için kader her zaman sillesini vurmaya, güçlü darbesini indirmeye gerek duymaz.  Bir Çöküşün Öyküsü (60 Sayfa)

  Ancak burada uyanmak adeta denizin kıyısına oturmuş, hareketsiz duran ve hiçbir işe yaramayan bir kayalığa çarpmak gibiydi. Yataktan kalkması için cezbedici hiçbir şey yoktu.  Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (60 Sayfa)

  Bütün hayatımı gözlerinin önüne sermek istiyorum, seni tanıdığım o gün gerçekte de başlayan hayatımı.  Amok Koşucusu (70 Sayfa)

  Büyük bir kentten uzaklaşıp bu kırsala geldiğinizde er ya da geç herkes yolundan çıkar. Kimi sarhoş olur, kimi afyon çeker, kimi de birilerine saldırıp canavarlaşır ve sonunda bir parça delilik herkesi ele geçirir.  Ay Işığı Sokağı (70 Sayfa)

  Limana yakın, denizci mahallesinde olmalıydım, bunu bayat balık kokusundan, çürümenin tatlımsı kokusundan hissediyordum, dev dalgaların kıyıya vurduğu yosunlar da böyle kokardı, bir de büyük bir fırtına gelip temiz hava estirinceye kadar her köşeye sinen pis kokulardan ve havalandırılmamış odalara özgü buğudan anlamıştım bunu. Bu belirsiz karanlık ve beklenmedik ıssızlık bana iyi gelmişti.
Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.