Açıklama
Sakın tepenize bir sırça köşk kurmayınız. Ama günün birinde nasılsa böyle bir sırça köşk kurulursa, onun yıkılmaz, devrilmez bir şey olduğunu sanmayın. En heybetlisini tuzla buz etmek için üç beş kelle fırlatmak yeter.
Türü : Roman
Sayfa Sayısı : 160
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Dili : Türkçe
400 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
30,00 TL
1-3 İş Gününde Kargo Kargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • SABAHATTİN ALİ - SIRÇA KÖŞK

  Sırça Köşk Sabahattin Ali'nin çocuk öyküsüdür. Direnmeyi ve kabullenmemeyi öğreten öyküdür. Sabahattin Ali'nin kısa öyküleri Sırça Köşk içerisinde toplanır. Sakın tepenize bir sırça köşk kurmayınız. Ama günün birinde nasılsa böyle bir sırça köşk kurulursa onun yıkılmaz, devrilmez bir şey olduğunu sanmayın. En heybetlisini tuzla buz etmek için üç beş kelle fırlatmak yeter.

  Sırça Köşk yakın Türkiye geçmişinde çokça ilgi görmüş bir kitaptır. StarTV'de yayınlanan bir dizinin adı olması sebebiyle birçok insanın Sabahattin Ali ile tanışması bu kitap ile olmuştur. Sabahattin Ali'nin en çok beğenilen kitaplarından biridir. Sabahattin Ali bu kitabında kimi eleştirmenler tarafından Kafka'ya benzetilmiştir.

  Sabahattin Ali'nin Sırça Köşk kitabı diğer öykülerde olduğu gibi toplumdan ve insanı insan yapan değerlerden hatırlatmalarla karşımıza çıkıyor.
Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.