Adsız tasarım (1).png (6 KB) Kampanyalı Ürün
Kolektif

Seçme Klasikler 5 - 3 Kitap

Minüskül Kitap
Açıklama
Seçme klasiklerden okunması gereken 3 ölümsüz eser...
Türü : Set
Sayfa Sayısı : 600
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Dili : Türkçe
700 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
119,90 TL
1-3 İş Gününde Kargo Kargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
Adsız tasarım (1).png (6 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Ay Işığı Sokağı

  Limana yakın, denizci mahallesinde olmalıydım, bunu bayat balık kokusundan, çürümenin tatlımsı kokusundan hissediyordum, dev dalgaların kıyıya vurduğu yosunlar da böyle kokardı, bir de büyük bir fırtına gelip temiz hava estirinceye kadar her köşeye sinen pis kokulardan ve havalandırılmamış odalara özgü buğudan anlamıştım bunu. Bu belirsiz karanlık ve beklenmedik ıssızlık bana iyi gelmişti.

  Sırça Köşk

  Sırça Köşk Sabahattin Ali'nin çocuk öyküsüdür. Direnmeyi ve kabullenmemeyi öğreten öyküdür. Sabahattin Ali'nin kısa öyküleri Sırça Köşk içerisinde toplanır. Sakın tepenize bir sırça köşk kurmayınız. Ama günün birinde nasılsa böyle bir sırça köşk kurulursa onun yıkılmaz, devrilmez bir şey olduğunu sanmayın. En heybetlisini tuzla buz etmek için üç beş kelle fırlatmak yeter.
  Sırça Köşk yakın Türkiye geçmişinde çokça ilgi görmüş bir kitaptır. StarTV'de yayınlanan bir dizinin adı olması sebebiyle birçok insanın Sabahattin Ali ile tanışması bu kitap ile olmuştur. Sabahattin Ali'nin en çok beğenilen kitaplarından biridir. Sabahattin Ali bu kitabında kimi eleştirmenler tarafından Kafka'ya benzetilmiştir.
  Sabahattin Ali'nin Sırça Köşk kitabı diğer öykülerde olduğu gibi toplumdan ve insanı insan yapan değerlerden hatırlatmalarla karşımıza çıkıyor.

  Şato

  K., gecenin geç saatlerinde köye ulaştı. Köy karlar altındaydı. Şatonun olduğu tepeden hiçbir iz görülmüyordu. Zifiri karanlık ve sis tepeyi kuşatıyor, devasa şatonun varlığını gösterecek cılız bir ışık bile parıldamıyordu. K., yolu köye bağlayan tahta köprüde gözlerini boşluğu sabitleyip uzun süre dikildi.

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.