Adsız tasarım (1).png (6 KB) Kampanyalı Ürün
Kolektif

Seçme Klasikler 2 - 3 Kitap

Minüskül Kitap
Açıklama
Seçme klasiklerden okunması gereken 3 ölümsüz eser...
Türü : Set
Sayfa Sayısı : 349
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Dili : Türkçe
150 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
24,90 TL
37,00 TL
%33 indirimli
1-3 İş Gününde Kargo Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli 5 TL100 TL üzeri Kargo ÜcretsizKargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
Adsız tasarım (1).png (6 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat

  İnsanların çoğunun hayal gücü kısıtlıdır. Kendilerine doğrudan dokunmayan, sivri ucu; sert bir biçimde ısrarla duyularını harekete geçirmeyen şey, onları neredeyse hiç tahrik etmez.
  Öte yandan, tam gözlerinin önünde meydana gelen ve duygularının dokunma mesafesindeki en ufak bir şey bile, içlerinde ölçüsüz bir tutku tutuşturur. Böyle bir durumda da nadiren gösterdikleri duyarlılıklarının yerini yersiz ve abartılı bir şiddet alır.

  Yeni Dünya

  Sabahattin Ali Yeni Dünya; karanlıktan, yüzünü kamçılayan kar ve rüzgardan dizlerine sıçrayan çamurdan, duyduğu seslerden korkuyordu. Açlığı, sıska kardeşlerinin korkunç gözlerini yorgunluğunu unutmuştu. Bir an evvel köye varmak, ocakta küllenen bir odun parçasıyla aydınlanan toprak dama girmek ve bir köşede saklanmak istiyordu. Ne yatmak, ne dinlenmek, sadece bir dört duvar arasında bulunmak... Bu geniş karanlıktan, bu seslerden kaçmak.

  Aforizmalar

  Anlamaya başlamanın ilk parıltısı ölme arzusudur. Bu hayat katlanılmaz görünür, ötekiyse ulaşılmaz. Kişi bir noktadan sonra ölme isteğinden utanmaz olur, nefret ettiği o eski hücresinden, yine nefret edeceği bir yenisine taşınmayı talep eder. Son inanç kırıntısı da buradadır, çünkü bu taşınma esnasında efendi şans eseri yoldan geçerken mahkumu görebilir ve 'bu adamı bir daha hücreye koymayın. O, benimle geliyor” diyebilir.

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.