Adsız tasarım (1).png (6 KB) Kampanyalı Ürün
Kolektif

Seçme Klasikler 1 - 3 Kitap

Minüskül Kitap
Açıklama
Seçme klasiklerden okunması gereken 3 ölümsüz eser...
Türü : Set
Sayfa Sayısı : 420
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Dili : Türkçe
150 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
24,90 TL
35,00 TL
%29 indirimli
1-3 İş Gününde Kargo Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli 5 TL100 TL üzeri Kargo ÜcretsizKargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
Adsız tasarım (1).png (6 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Dönüşüm

  Gerçekten de bu odayı ona miras kalmış güzel mobilyalarla süslü, sıcak bir odadan bir mağaraya mı dönüştürmek istiyordu?
  Oda boşaltıldığında hiçbir engele takılmadan istediği yönde hareket edebilirdi belki ama aynı zamanda da bir insan olduğu geçmişini hızla unutabilirdi.

  İçimizdeki Şeytan

  İçimizdeki Şeytan Sabahattin Ali'nin adeta her iyilikte bir bencillik vardır vurgusu yaptığı kitabıdır. İçimizdeki Şeytan kitabı, Ömer ile Nihat'ın vapurda başlayan diyalogları ile okuyucuyu karşılıyor. Macide ve başına gelenler öykünün devamında işleniyor. Gelip geçenler suratına salak salak bakarlar ve on para etmez işlerin peşinde bir tutam otun arkasından koşan keçiler gibi dilleri bir karış dışarı fırlayarak dolaşırlar. Aklını başına derleyip bu pis ruh haletini tahlil etmek istersin. İnsan ruhunun çözülmez düğümleri bir muamma gibi önüne serilir.Kitaplarda okuduğun depresyon kelimesine bir cankurtaran simidi gibi sarılırsın. Çünkü nerdeyse hepimizde maddi olsun manevi olsun bütün dertlerimize bir isim takma merakı vardır, bunu yapmazsak büsbütün çılgına döneriz.

  Amok Koşucusu

  Büyük bir kentten uzaklaşıp bu kırsala geldiğinizde er ya da geç herkes yolundan çıkar. Kimi sarhoş olur, kimi afyon çeker, kimi de birilerine saldırıp canavarlaşır ve sonunda bir parça delilik herkesi ele geçirir.

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.