5 Al 4 Öde
Açıklama
Cennet bir haldir... İnsanın... Rabbiyle bir halidir... Bilmezsin sen! Cennetten neden düşürüldüğünü! İşlediğin günahın önemini! Sana verilen emanete neden ihanet ettiğini! Tam bilemezsin... Tevbe etsen de bilemezsin... Senin bildiğini sandığın… Sadece görünendir... Ya bilmediğin! Günah nedir söylesene? Aşk nedir? Tevbe nedir? Ah bilmezsin... Söylesene! Cennet nedir ki?
Türü : Tasavvuf
Sayfa Sayısı : 240
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2018
Dili : Türkçe
700 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
140,00 TL
1-3 İş Gününde Kargo Kargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • HAYATİ SIR - CENNET


  Bilin ki! ‘İnsan’! ‘Bir’ Cennet hayali olmadan yaşayamaz...

  Bu ‘kitap’ işte! Size! ‘Bir’ Cennet hayalini diri tutabilmeniz için yazıldı!  Kitabı açtığınızda! ‘Bir’ sessizlik başlar... Huzurdasınızdır...

  Sükûnet ve dua! Issız anlar... Dünya biter!

  Yazının kalbi atmaya başlar... İlerleyin hadi!

  ‘Oku’maya başlayın... İlerisi Cennet! Gelin...  Cennet’e ilk adımınızı! Daha doğrusu ilk bakışınızı! Bu ‘kitap’la atın... Bakın! ‘Oku’yun... Cennet! ‘Bir’ bakışmadır aslında! Rabbimizle! Bakışın... Gelin hadi! Cennet’ten ‘bir’ bakışma! Size aynadır bu ‘kitap’! Cennet-Kitap! Ey Cennetler Kur’an Kitap! Gelin hadi! ‘Aşk’ uçar... ‘Ruh’ uçar... Yeter ki ‘bir’ iyilik peşinde olun... Bu ‘kitap’ uçurur sizi!  Ey Cennetler Kur’an ‘Kitap’!  Gelin hadi! Açın ‘kitap’ın kapağını!  İşte ‘Sır’... İşte ‘Cennet’!
Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.