Caner Yaman

Caner Yaman Roman Seti

Hayykitap
Açıklama
Caner Yaman roman seti, boşvermişliğin dalgınlığına haylaz detaylar ekliyor. Duyguları canlandıran bu iki eser bir arada, Kitapevi farkıyla aynı gün hızlı kargo seçeneği ile size ulaşıyor.
Türü : Set
Sayfa Sayısı : 376
Kapak : Karton
Kağıt : 2. Hamur
Basım Yılı : 2021
Dili : Türkçe
700 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA !
245,00 TL
1-3 İş Gününde Kargo Kargo Ödeyen Ürünler için  tıklayınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et

 • Caner Yaman roman seti, boşvermişliğin dalgınlığına haylaz detaylar ekliyor. Duyguları canlandıran bu iki eser bir arada, Kitapevi farkıyla aynı gün hızlı kargo seçeneği ile size ulaşıyor.

  GÜZEL KAYBETTİK - 168 Sayfa

  Bize düşen, düştüğümüz yerde beklemek oldu hep.
  Bekleyecektik ve beklenenler asla gelmeyecekti. Gelecek dedikleri şey, olmayanlar, gelmeyenler ve kaybedilenler üzerine inşa edilecekti.
  Soğuk, karanlık, yalnız ve tedirgin koridorların çatlak duvarlarına asılmış
  birer gölgeydik bu hayatta.
  Bir fotoğraf kadrajının dışında bırakılmış sevimsiz bir detay,
  devam zorunluluğu olmayan sıkıcı bir derstik.
  Öğrenemediler.
  Onlar bizden vazgeçtiler.
  Vazgeçtiler ve kazandılar.
  Biz kaybettik. Yine de vazgeçmedik.
  Her seferinde daha güzel kaybettik.
  En güzel biz kaybettik...

  UNUTAMADIM - 208 Sayfa

  'Birlikte ayaktayız, ayrılınca yıkılırız.”
  'Bak buraya bir dokunuş bırakıyorum” demiştim elimi kalbine götürüp. 'Buraya başka kimsenin bırakamayacağı saflıkta, hayalimin de ötesinde berrak sudan çıkmış, içi sadece sevgi dolu bir dokunuş bırakıyorum. Kimsenin bilmediği, kimsenin duymadığı, sadece sana ait, yüreğimden sana kaçmış haylaz ama sevimli bir dokunuş. Gittiğin her yerde yanında olacak bir dokunuş, bir mühür bırakıyorum sana. Sen ve ben bileceğiz bunu ve asla unutmayacağız. Unutursak kaybederiz…”
  Unutamadım, bir yanlışın romanı. Bir kaçışın, bir vazgeçişin, ama aynı zamanda kaçamayışın romanı. Umudun en dibe vurduğu anda hayatın kulağa fısıldadığı güzel günlerin romanı. Aşkın yüzeysel ele alınmadığı, hayata dair olandan bağımsız tutulmadığı bir roman. İçimizi güzellikle dolduran aşk kadar, o aşkın bir köşe başında uğradığı tecavüzlerin, yanı başında patlayan bombaların, gözünün önünde tekmelenen çocukların, en değerlileri için kendinden vazgeçmiş ve fakat bir hastane köşesinde dalgın gözlerle ölümü beklerken bile aşkından vazgeçmemiş olanların romanı… Bazen kocaman bir hiç’in, bazense hayatı anlamlı kılan her şeyin romanı.
  Unutamadım, umutsuzluğun, Demokles’in kılıcı gibi tepemizde sallandığı ama sonunda bir çırpıda yere çalındığı, umudun galip geldiği sarsıcı ve sahici bir roman.
  'Unutamayanlara” ve 'unutmaya karşı direnenlere” bir armağan…

Ürün Yorumları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.